ProForce 450.450 ASNC

ProForce 450.450 ASNC je automatická CNC řízená pila na kov. Díky speciální konstrukci, je nyní jednodušší udržet vysoké řezné standardy a to dokonce i při použití bimetalových pilových pásů, což vytváří velice výhodný poměr cena/ řez.

Stroj je předpřipraven pro použití jako hlavní součást větších řezných center, v kombinaci s dopravníkovými systémy a podávacími jednotkami.

Nový a ještě více intuitivní systém ovládání nabízí jednoduchou a efektivní dialogovou komunikaci. Všechny důležité pohyby stroje jsou vedeny přes kuličkové šrouby řízené servomotory.

Klíčové součásti pily:

  • velký, dotykový a barevný kontrolní panel, vybavený intuitivním a jednoduchým ovládácím systémem
  • robustní a flexibilní podávací svěrák je uložen na lineárním vedení
  • precizní, třístranné tvrdokovové vedení pilového pásu
  • čistící kartáček je poháněn synchronně s hnacím kolem pilového pásu
  • hlavní i podávací svěrák s precizním uložením bez vůle

Klíčové vlastnosti

  • Dvousloupová konstrukce
  • Posuv materiálu pod pilový pás pomocí řízeného servopohonu a kuličkového šroubu
  • Plynule nastavitelný posuv ramene pily do řezu
  • Průchozí válečková dráha až k hlavnímu svěráku
Technické specifikace
Příslušenství
Nabídkový list v pdf
Zajímá Vás cena?

Technické specifikace

Řezné parametry

...
450 450x450 450x450 450

Technické specifikace

Pracovní režim: automatický
Typ stroje: horizontální pásová pila
Typ řezu: Rovný řez
Rozsah úhlových řezů: -
Pohon: 5,5 kW, 3×400 V/50 Hz
Rychlost pilového pásu: 20 – 120 m/min.
Rozměry pilového pásu: 6 100 x 41 x 1,3 mm
Ložná výška materiálu: 787 mm
Nejmenší řezaný průměr: Ø 10mm
Délka nejkratšího zbytku: 15 - 75 mm / 135 mm with bundle device

Rozměry stroje

Délka: 1 450 mm
Šířka: 2 890 mm
Výška: 2 307 mm
Hmotnost: 2 800 kg

Vhodné manipulační systémy

Dopravníky typu X/XP

Manipulační systémy X/XP poskytují dosud nebývalou flexibilitu při individualizaci manipulace s materiálem podle požadavků a daných podmínek. Hodnoty nosnosti a stupeň automatizace jsou zcela flexibilně nastavitelné, přičemž je lze později měnit podle aktuálních potřeb. Kromě válečkové dráhy v normálním i poháněném provedení, zahrnují systémy X/XP obsáhlý sortiment volitelných doplňků, od vertikálních válečků přes systémy pro měření délek až pro příčné dopravní jednotky a posuvná zařízení. Dostupná provedení zahrnují sortiment od jednoduchého, čistě manuálně ovládaného měřicího dorazu, přes digitální měřicí doraz s ručním přestavováním až po vysoce přesný číslicově řízený měřicí doraz s citlivým vypínáním při, dosažení koncové polohy umožňující přesné zařezávání těžkých materiálů ve spojení s poháněnými válečkovými dráhami.

Handling System T

Third coolant supplyTřetí přívod chladící kapalinyTřetí přívod chladící kapaliny je využíván zvláště při řezání silnějších materiálů a všude tam, kde by běžné chlazení nestačilo. Je flexibilní a polohovatelné.

Device for clamping materials in layers and bundles with the use of an additional vertical clamping unit.Předehřev hydraulického olejePři nízkých teplotách se hydraulický olej zahřívá již před spuštěním pily, což snižuje dobu čekání na dosažení nezbytné viskozity.

Swarf removal systemVynašeč třísekVynašeč třísek s drapáky pro integrovaný systém zachycení. Pila je předpřipravena pro osazení vynašeče třísek a  lze jej připojit stylem Plug-and-Play.

Pistol for machine cleaningPistole pro oplachování třísekPistole pro oplachování třísek slouží k rychlému a  snadnému očištění stroje od třísek a  otřepů.

Tenzomat - A precise measuring tool for the control of the saw band tension when a new band is installed.TenzomatPřesný měřící nástroj ke kontrole napnutí pilového pásu při vkládání nových pilových pásů.

Remote diagnostics and maintenanceVzdálená správaProstřednictvím připojení k internetu se přenášejí stavová a chybová hlášení, čímž se zkracují doby provozních prostojů.

Přehled cen strojů Bomar

Prohlédněte si kompletní ceník strojů Bomar

Ceníky jsou ve formátu MS Excel a jsou zabaleny v archivu zip. Jednotlivé sešity Excelu jsou nazvány podle produktových řad.

Poptávkový formulář, dotazník

Poptávkový formulář, dotazník

Specifikujte svoje požadavky nebo dotazy v jednoduchém popotávkovém formuláři.