ProCarbide 450.450 ASNC

ProCarbide je automatická CNC řízená pila, připravena do těch nejtěžších provozů. Díky speciální konstrukci, je nyní jednodušší udržet vysoké řezné standardy při použití tvrdokovových pilových pásů, což vytváří velice výhodný poměr mezi rychlostí a kvalitou řezu.

Stroj je předpřipraven pro použití jako hlavní součást větších řezných center, v kombinaci s dopravníkovými systémy a podávacími jednotkami. Nový a ještě více intuitivní systém ovládání nabízí jednoduchou a efektivní dialogovou komunikaci.

Klíčové vlastnosti

  • Dvousloupová konstrukce
  • Posuv materiálu pod pilový pás pomocí řízeného servopohonu a kuličkového šroubu
  • Vyšší rychlost řezu díky použití pilového pásu ze slinutého karbidu
  • Průchozí válečková dráha až k hlavnímu svěráku
Technické specifikace
Příslušenství
Nabídkový list v pdf
Zajímá Vás cena?

Technické specifikace

řezné parametry

...
450 450x450 450x350 450

technické specifikace

Pracovní režim: automatický
Typ stroje: horizontální pásová pila
Typ řezu: Rovný řez
Rozsah úhlových řezů:
Pohon: 11 kW, 3×400 V/50 Hz
Rychlost pilového pásu: 30 - 230 m/min.
Rozměry pilového pásu: 5 990 x 54 x 1,3 mm
Nejmenší řezaný průměr: Ø 10mm
Délka nejkratšího zbytku: 80 - 140 mm

rozměry stroje

Délka: 2 020 mm
Šířka: 2 800 mm
Výška: 2 490 mm
Hmotnost: 3 900 kg

Third coolant supplyTřetí přívod chladící kapalinyTřetí přívod chladící kapaliny je využíván zvláště při řezání silnějších materiálů a všude tam, kde by běžné chlazení nestačilo. Je flexibilní a polohovatelné.

Device for clamping materials in layers and bundles with the use of an additional vertical clamping unit.Předehřev hydraulického olejePři nízkých teplotách se hydraulický olej zahřívá již před spuštěním pily, což snižuje dobu čekání na dosažení nezbytné viskozity.

Swarf removal systemVynašeč třísekVynašeč třísek s drapáky pro integrovaný systém zachycení. Pila je předpřipravena pro osazení vynašeče třísek a  lze jej připojit stylem Plug-and-Play.

Pistol for machine cleaningPistole pro oplachování třísekPistole pro oplachování třísek slouží k rychlému a  snadnému očištění stroje od třísek a  otřepů.

Tenzomat - A precise measuring tool for the control of the saw band tension when a new band is installed.TenzomatPřesný měřící nástroj ke kontrole napnutí pilového pásu při vkládání nových pilových pásů.

Remote diagnostics and maintenanceVzdálená správaProstřednictvím připojení k internetu se přenášejí stavová a chybová hlášení, čímž se zkracují doby provozních prostojů.

Přehled cen strojů Bomar

Prohlédněte si kompletní ceník strojů Bomar

Ceníky jsou ve formátu MS Excel a jsou zabaleny v archivu zip. Jednotlivé sešity Excelu jsou nazvány podle produktových řad.

Poptávkový formulář, dotazník

Poptávkový formulář, dotazník

Specifikujte svoje požadavky nebo dotazy v jednoduchém popotávkovém formuláři.