System T

Dopravníky System T – silný partner v oblasti manipulace

S nosností až 600 kg a bohatým sortimentem příslušenství a připojovacích dílů pásových pil BOMAR je systém T ideálním partnerem při manipulaci s materiálem ve Vaší dílně. Díky výchozím délkám 2 mm a 3 mm jsou válečkové dráhy flexibilní a mohou být přizpůsobeny každému prostředí.

Citlivé nastavování
Každá opěrná noha je vybavena dvěma stavěcími nožičkami. Válečkovou dráhu tak lze umístit i na nerovný podklad.

Silný profil
Válečkové dráhy Systém T jsou zhotoveny ze silného profilu se systémem šroubů. Díky montážním a oválným otvorům, zhotoveným při výrobě lze snadno připojovat dodatečné příslušenství.

Zvládne každý úkol
Systém T je vybaven válečky s ø70 mm a zvládne tak i nejvyšší zatížení. 2 m moduly válečkové dráhy jsou vybaveny 6 válečky a 3 m moduly 10 válečky.

Technické specifikace
Ostatní informace
Příslušenství
Zajímá Vás cena?

Technické specifikace

Ostatní informace

Přehled cen strojů Bomar

Prohlédněte si kompletní ceník strojů Bomar

Ceník je ve formátu MS Excel. Konkrétní stroj vyhledáte tak, že v Excelu dole jsou záložky nazvané dle jednotlivých produktových řad, každá taková řada obsahuje již jednotlivé produkty rolišené podle názvu. Je možné taky použít funkci Excelu Vyhledat, klávesová zkratka (ctrl+f). Zde zadejte název stroje, který Vás zajímá, klikněte na Možnosti a zvolte ve volbě Kde: sešit (prohledá celý sešit), poté klikněte na Najít vše.

Poptávkový formulář, dotazník

Poptávkový formulář, dotazník

Specifikujte svoje požadavky nebo dotazy v jednoduchém popotávkovém formuláři.