Pásové pily

Proč pásovou pilu?

  • Rychlost
  • Přesnost
  • Jednoduché ovládání
  • Malý prořez
  • Široká nabídka - pilových pásů od pásů pro dělení barevných kovů až po pilové pásy pro dělení titanových slitin.

Pásové pily Bomar: Rozsáhlý program pásových pil, příslušenství a manipulačních systémů.

Nabídka pásových pil zahrnuje stroje od malých mobilních ručních pil až po plně hydraulické, CNC-řízené automaty s možností oboustranných úhlových řezů, určené pro řezání ocelových materiálů téměř jakýchkoliv rozměrů. V současné době nabízí firma BOMAR, spol. s r.o. více než 50 typů pásových pil, které doplňuje bohatý program manipulačních systémů obsahující dopravníky materiálu, délkové dorazy a podavače. U zákazníků je tato značka velice oblíbena, zvláště ve spojení Kvalita-cena-cena náhradních dílů.

Kompletní nabídka

Pásové pily Pilous - TMJ:

Společný výrobní program nové firmy Pilous-TMJ představuje v současné době největší ucelenou nabídku pásových pil a příslušenství. Tato nabídka umožňuje dělení materiálů od průměru 100mm po 1600mm a to více jak na 100 typech pásových a kotoučových pil. Firma Pilous - TMJ se věnuje i konstrukci jednoúčelových pásových pil.

Kompletní nabídka

Pásové pily AMADA:

Pokud hledáte špičkovou kvalitu, nízkou spotřebu pilových pásů a maximální spolehlivost, nabízíme Vám pásové pily AMADA s více jak šedesátiletou tradicí výroby a vývoje. Tato značka určuje světový trend nejenom ve výrobě pásových pil, ale i tvářecích strojích. U výkonných pil se nastavují řezné parametry stroje z CNC knihovny řízení. Materiály jsou shrnuty do 10 skupin. Zadáním skupiny se automaticky nastaví řezné parametry odpovídající 100% řeznému výkonu. (příklad 42 CrMo4 průměr 800mm 1hod 23min).

Kompletní nabídka

Pásové pily Pilana:

Široký sortiment pásových pil – od malých ručně ovládaných pil určených pro údržbu až po velké, plně automatické pily určené pro hromadnou výrobu.