Pilové pásy na kov s tvrdokovem

Pilový pás na kov AMADA – CTB

Pilový pás na kov AMADA – CTBTvrdokovy osazený pilový pás na kov, vhodný pro dělení materiálů povrchově kalených, chromovaných součástí, výkovků a všech ostatních materiálů s extrémní houževnatostí a tvrdostí do 60 HRC.

Pilový pás na kov AMADA – BCTB

Pilový pás na kov AMADA – BCTBTvrdokovy osazený pilový pás na kov s TiN povlakem vyvinutý a vyráběný nejmodernější technologií firmy Amada. Tento pilový pás zvládá řezat materiály z barevných kovů až po extrémně tvrdé materiály. Příklady použití: Al a Cu slitiny, Dural, rychlořezná ocel, niklové i titanové slitiny do tvrdosti 62 HRC.

(patentovaný pás – Tvrdost: 1600 Hv/2300 Hv)

Pilový pás na kov ARNTZ TC-Black-Line

Pilový pás na kov ARNTZ TC-Black-LineKarbidové plátky Pilového pásu na kov s trojitou geometrií třísky zubů, určených pro dělení pevných ocelí.

Zobrazit detail

Pilový pás na kov ARNTZ TC-Red-Line

Pilový pás na kov ARNTZ TC-Red-LineKarbidové plátky pilového pásu na kov s trojitou geometrií třísky zubů, určených pro dělení neželezných materiálů.

Zobrazit detail

Pilový pás na kov ARNTZ VC-Silver-Line

Pilový pás na kov ARNTZ VC-Silver-LineKarbidové pilové pásy na kov s multi geometrií třísky zubů pro řezání pevných ocelí a neželezných slitin.

Zobrazit detail

Pilový pás na kov ARNTZ VC-Silver-Line-N

Pilový pás na kov ARNTZ VC-Silver-Line-NKarbidové pilové pásy na kov s multi geometrií třísky zubů s negativním úhlem čela pro řezání velmi tvrdých ocelí.

Zobrazit detail
Pilové pásy na kov